Tor Poznań Track Day już za dwa tygodnie – 23 sierpnia 2020

Za niecałe dwa tygodnie, na Poznańskim torze wyścigowym odbędzie się kolejna edycja Track Dayu dostępnego dla amatorów i profesjonalistów. Inicjatywa TPTD (Tor Poznań Track Day) gości rzesze stałych bywalców którzy odwiedzają tor często co edycję każdego eventu.

Tym razem VI edycja wydarzenia jest edycją specjalną, ponieważ podczas niej będzie rozgrywany puchary VTEC Cup Poland. Uczestnicy będą mogli skorzystać z czterech różnych grup zaawansowania.

Grupa niebieska i zielona będzie posiadała dodatkowe sesje treningowe, prócz standardowy jazd po torze oraz egzamin na licencję. Łącznie zawodnicy spędzą 2.5h na torze, w cenie 750 zł (do 7 dni przed imprezą).

Grupa żółta i czerwona do dyspozycji otrzyma 1h i 40 minut jazdy po torze w 5 sesjach po 20 minut jazdy. Grupy żółte i czerwone są dostępne tylko dla osób które już były na torze i posiadają licencję TPTD, uczestnictwo w grupie żółtej bądź czerwonej wynosi 582 zł (do 7 dni przed imprezą).

Zachęcam do zapisywania się na najbliższy event, liczba wolnych miejsc dosyć szybko się wyczerpuje, a niestety obecnie limit jest po 20 osób na daną grupę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.