Już dzisiaj czwarta runda Porsche Esports Sprint Challenge Poland w ramach Mistrzostw Polski Digital Motorsportu

Już dzisiaj o 20:00 rozpocznie się transmisja live organizowana przez Eleven Sports z czwartej rundy Porsche Esports Sprint Challenge.

Podczas dzisiejszej rundy do walki stanie 24 zawodników, oraz kierowca VIP – Gosia Rdest, całe poczynania odbędą się na torze Hungaroring.

Informacje o wyścigu PESCP

Warunki pogodowe na torze podczas czwartej rundy będą bardzo ciężkie dla opon zawodników, temperatura powietrza wyniesie 33*C, a asfaltu 41*C. Wiatr będzie bardzo delikatny wynoszący jedyne 5 km/h, podczas całej sesji grip ustawiony będzie na 100%.

Harmonogram wyścigu

18:30 – start serwerów / wolny trening

19:30 – brieeng (10 minut max)

20:05 – kwalikacje (10 minut)

20:19 – start Wyscig 1 (25 minut)

20:48 – start Wyscig 2 (25 minut)

Między sesjami będzie przerwa wynosząca 4 minuty.

Gosia Rdest podczas Porsche Esports Sprint Challenge

Dzisiaj będziemy mieli przyjemność obserwowania rywalizacji zawodników razem z Gosią Rdest. Gosia jest utalentowanym kierowcą samochodów wyścigowych. W tym roku startuje w pucharze Alpine A110 oraz rywalizuje w WSMP Seatem Leonem Racerem. Na swoim koncie ma także starty w wyścigach klas GT4, GT3, 24h oraz formule W Series. Obecność prawdziwego kierowcy wyścigowego jakim jest Gosia Rdest na pewno doda dużo emocji do wyścigu.

Stream Mistrzostw Polski Digital Motorsportu

Zapraszamy do obejrzenia już dzisiaj o 20:00 relacji live z poczynań zawodników na Hungaroringu podczas czwartej rundy Mistrzostw Polski Digital Motorsportu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *