IV Kryterium SuperOES Tor Poznań

Podczas ostatniej soboty w pięknie słoneczny i bezchmurny dzień na Torze Poznań odbywało się IV krytreium SuperOES na którym standardowo stanęło około 100 zawodników w 6 klasach.

W generalce najszybszy okazał się Łukasz Borowski z klasy 6, za nim stanał Bartosz Krysmann startujący w klasie 4 a na trzecim miejscu uplasował się Wojciech Grabański z klasy 5.

Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja w klasie 1

Klasa pierwsza zdominowana jest przez cinquacento oraz seicento, na pierwszym miejscu uplasował się Krzysztof Kaźmierczak, drugie miejsce zajął Marek Śmiglak, a trzeci był Filip Nowicki

Klasyfikacja w klasie 2

Klasyfikację w klasie 2 wygrał Jan Porawski, drugie miejsce zajął Paweł Zasada, a trzecie miejsce Michał Ruciński.

Klasyfikacja w klasie 3

W klasie 3 wygrał Mateusz Dziurleja, drugie miejsce ze stratą 2.86 sekundy zajął Kamil Bartoszcze, trzeci na podium był Wojciech Wiertlewski.

Klasyfikacja w klasie 4

Klasa 4 jest najbardziej liczną klasą na SuperOESach w tej klasie panuje największa walka między BMW a Hondami. Pierwsze miejsce wygrał Bartosz Krysmann, drugie Łukasz Grysiewicz a trzecie miejsce Adam Kłosowicz.

Klasyfikacja w klasie 5

Klasa piąta jako jedna z liczniejszych posiadała sporo rywalizacji. Przewagą 4 sekund wygrał Wojciech Grabański, na miejscu drugim uplasował się Bartosz Szymkowiak, a trzecie miejsce z jedynie 0.28 sekundy stratą do drugiego miejsca uzyskał Tomasz Kasprzak.

Klasyfikacja w klasie 6

W 6 klasie najszybszy okazał się Łukasz Borowski, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Czechak, a trzecie miejsce zgarnął Łukasz Sikora.

Pełna galerię z IV Rundy SuperOESu można zobaczyć na stronie pod tym linkiem. Osoby zainteresowane zdjęciami w pełnej rozdzielczości, bądź takimi które nie zostały opublikowane proszę o wiadomość prywatną na fanpage, bądź na maila lukasz@rennsport.pl